0

Şirket Değerleri

2009 yılında grup şirket olarak tüm Aksu markalarını tek bir başlık altında toplayan Aksu Grup ‘un şirket değerleri, zaman içerisinde bizzat uygulanarak bu günkü başarısına taşımış olan çalışma prensiplerimizdir.

Şu an birinci kuşak yönetim ile ikinci kuşak yönetimin eş zamanlı olarak çalıştığı şirketimizde;  şirket değerlerimize sahip çıkarak gelecek nesillere ülkesine katkı sağlayan başarılı bir şirket emanet etmek istemekteyiz.

Aksu Grup olarak biliyoruz ki, bu günkü başarımızın sırrı şirket çalışanlarımızın takım çalışması, disiplinli iş yaklaşımı ve işine gönülden bağlılıklarının bir sonucudur.

Bu değerleri kendilerine bir pusula olarak belirleyecek olan üçüncü kuşak yöneticilerimiz Aksu Grup şirketlerini daha da ileri bir konuma getireceklerdir.

 

Şirket Değerlerimiz;

Güvenilirlik ve İş Kalitesi

Müşterilerimiz, çözüm ortaklarımız ve çalışanlarımız ile karşılıklı olarak sonsuz bir güven ortamında yaptığımız işlerimizin bir sonucu kaliteli işlerin ortaya çıkmasıdır. Bu güven ortamını oluşturmak yılların getirmiş olduğu Aksu şirketlerinin ticari itibarının bir sonucudur.

Önceliklerimiz

Önceliğimiz her zaman müşterilerimizin, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek onlara beklentilerinin üzerinde bir hizmet sunmak şirket değerlerimizin temelini oluşturur.

Yenilikler ile uzmanlığı birleştirmek

Mevcut uzmanlığımızı, yenilikler ile birleştiririz. Böylece müşterilerimize her zaman mükemmel hizmet sunarız.

Sorumluluk sahibi olma

Çeşitli dinamikleri bir araya getirerek bütünleşik bir hizmet sunabilmeyi gerektiren iş sektörümüzde yaptığımız her işin arkasında durarak sorumluluk almaktan çekinmeyiz. Uzmanlıklarımızın bir sonucu olarak, yaptığımız her çalışmayı en başından en sonuna kadar takip ederiz.

Kusursuz hizmet prensibi

Mükemmeliyetçi yapımız bugünkü başarımızın temelini oluşturan en önemli şirket değerlerinden biridir. En yüksek kalitedeki işleri, ulaşılabilir fiyat politikamızla müşterilerimize sunarız.

Eğitim Sepeti

Loading...