0
#

VOLKAN AYDIN

Öğrenci

0 Öğrenciler

Kategori

Değerlendirme

0/5 (0 rating)

Avrupa Türk etnik ulusal pazarında 15 yılı aşkın tecrübesi bulunan Volkan Aydın, kurduğu Brand Force Food & Consulting isimli firma ile Türk gıda ihracatçıları, üreticileri ve markaları için danışmanlık yapacak. 
Avrupa Türk etnik pazarının tecrübeli yöneticilerinden olan, aynı zamanda Avrupa Türk Gıdacılar & Perakendeciler Platformu Koordinatörü olan Volkan Aydın, ihracat yapmak, yeni pazarlara girmek isteyen Türk firmaları için Brand Force Food & Consulting isimli firmasıyla danışmanlık hizmeti vermeye başladı. 
İlk uluslararası tecrübesini Kallisthenis Pelzhandel GmbH'da kürk ve kürk ürünlerinin Türkiye - Rusya Satış Yöneticisi olarak çalışarak edinen Aydın, bu süreçte, yani 2006 yılında, Frankfurt'ta bulunan Plus Market Zinciri'nde Market Yöneticiliği Eğitimi de aldı. Bu eğitimden sonra 2 yıl boyunca bir Türk marketinde Market Yöneticisi olarak çalışan Aydın, Marmara birlik Avrupa Distribütörü olan Türkiyem Lebensmittel Fleisch 
lm&Export GmbH'de Satış Müdürü olarak görev yaptı. Kontrol, satış, ürün bazında marketler üzerinde kontrol ve ürün çeşitlendirme alanlarında firmaların eksiklerini gideren Aydın, Ethno IQ GmbH'de (Haribo, Kühne, Unilever Avrupa Etnik sektör Avrupa Distribütörü) Bölge Yöneticisi olarak çalıştı. 
Y&B Agra Food GmbH (Yayla Bakliyat Avrupa Bürosu) ve Tukaş GmbH'da Proje Sorumlusu olarak Satış ve Stratejik Planlama, Müşteri Yönetimi, Ürün Çeşitlendirme Ar-Ge Projeleri ve Fason Üretim Alanları Oluşturma Yönetimi alanlarında görev yapan Aydın, 2019 yılı ile birlikte kuruyemiş alanında Avrupa'nın en önemli markalarından biri olan Fresh Nuts GmbH'da (Meray ve Kerem markası ile Avrupa Etnik pazar lideri) Avrupa Bölge Bayi Yöneticisi olarak çalıştı. 
Volkan Aydın, Türk gıda sektöründe değişim ve farkındalık olması gerektiğine inanarak, 2013 yılında kuruculuğunu yaptığı Avrupa Türk Gıda ve Perakende Platformu'nda fahri olarak yöneticiliğe de devam ediyor.

Yazara Göre Diğer Kurslar

Eğitim Sepeti

Loading...